Ozvěte se nám
složení

Posádky

Kdo jsme
Member

Martin Laudát

UX/UI designer

Člověk milující minimalismus a čistý, použitelný design. Věčně nespokojený perfekcionista se smyslem i pro ten nejmenší detail. Nerad používá věci, které se používat nedají. Rýpal user experience webových stránek a nejen jich, rád zkoumá jak věci dělat jednodušeji a pohodlněji. Uživatel extrémně palivého jídla, za každou cenu oblečený v černém, milovník tvrdé hudby, realista až za hrob, student života a jednoduše člověk s duší klauna, který se nebojí nových výzev a rád překonává překážky.

Member

Jana Šmerdová

Internetový marketing & obsahové strategie

Nadšenec do internetového marketingu, nových technologií a sociálních sítí. Nic ji nepotěší víc, než sledovat rostoucí křivky v Google Analytics, podložené zvyšujícími se tržbami Vašich webových stránek a E-shopů. Ráda hledá neotřelé cesty, jak na weby přivést kvalitní návštěvníky a zaujmout je skvělým obsahem. Novinky v oboru sleduje neúnavně, ale její hudební vkus by byl paradoxně „IN“ před více než 30 lety. Ve volném čase si nejlépe odpočine při sekání dřeva, nebo když zaboří ruce do hlíny.

Member

Karel Mareš

Webdeveloper

Fanda do nových moderních technologií, prahnoucí po nejaktuálnějších novinkách nejenom ze světa web developmentu. Momentálně se nejvíce kamarádí s pojmy jako php, nette, jquery, doctrine, reactjs a dalšími podivnými zkratkami. Je typem programátora, co rád hledá to nejjednoduší možné řešení, neboť v jednoduchosti je síla. Snaží se být stále pozitivní a optimistický a zastává tvrzení, že člověk by se měl stále učit něčemu novému. Osobní web karelmares.cz.

Pojďme se pustit do něčeho nového
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace