Ozvěte se nám
nebojíme se

Revolucí

Přesvědčte se
nejsme agentura

Jsme tým nezávislých odborníků

Nemusíte obvolávat množství lidí v agentuře. S námi jednáte napřímo. Kancelářemi jsou nám kavárny, restaurace a jiné obytné prostory, za které k našemu potěšení neplatíme nájem. K dobře odvedené práci nám stačí zásuvka, počítač a heslo „ s chutí do toho, půl je hotovo“. Jsme parta mladých lidí, která tvoří dohromady kompletní organismus pro tvorbu webů včetně marketingu. Jsme dobří, jsme freelanceři spoléhající se na vlastní um. Neschováváme se za značku společnosti, vystupujeme hrdě sami za sebe. Naše práce nás baví, děláme ji s láskou. Ale dost o nás, teď jste na řadě Vy…

Náš tým

Kreativní přístup k práci je pro nás zásadní!

Určitě to znáte samy. Nudné, monotónní weby… Lobujeme ze originalitu a nápad namísto prázdných frází. Chceme Vás mile překvapit každým krokem, který uděláme. Nejsme "konzervy“, máme oči otevřené a nebojíme se revolucí, nespokojíme se s průměrem. Chceme znát Vaše názory, Váš pohled, dívat se Vašima očima. Jedině tak jsme schopni odvést práci, na kterou můžeme být pyšní.

myslíme & makáme

Našim cílem je dělat smysluplné věci

  • 1. Nejsme agentura – nepřemýšlíme a nechováme se tak.

    Nebaví nás totiž monotónní obraz agenturního světa! Proto se chováme a přemýšlíme jinak. Chceme, aby naše práce byla kreativní a smysluplná. Nechceme, aby Vaše peníze spolkla obrovská agentura.

  • 2. Jsme mladí a máme spoustu nápadů!

    Ano, jsme mladí a trpíme nedostatkem prostoru pro realizaci našich kreativních nápadů. Rádi poznáváme nové lidi a ještě raději s nimi pracujeme. Vážíme si těch, kteří se chtějí někam pohnout. Přesně těmto lidem chceme pomáhat a spolupracovat s nimi. Uděláme maximum, aby za námi zůstala pouze skvěle odvedená práce!

  • 3. Práci si užíváme. Užívejte si ji s námi.

    Naše práce nás jednoduše baví. Každý z nás dělá přesně to, čemu rozumí. A když se to všechno spojí dohromady, vznikne kompletní organismus, který zvládne vše. Pokud něco nevíme - poradíme si. A co je nejdůležitější - u práce se smějeme a to je na tom, co děláme, pekelně znát!

Pojďme se pustit do něčeho nového
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace